In English | Sisukaart | Täppisotsing
Avaleht
     >Avaleht 


LAHTISTE USTE PÄEV 25. MAIL kell 12.00

08.05.2019

Ootame pillimänguhuvilisi lapsi ja nende vanemaid muusikakooli LAHTISTE USTE PÄEVALE 25. mail kell 12.00. Toimub väike kontsert ja õppimisvõimaluste tutvustamine.

KEVADKONTSERT 19. mail Lauluväljaku Klaassaal kell 13.00

08.05.2019

 

Omaloomingu konkurss

17.04.2019

11. aprillil toimus omaloominguliste lugude esitlus. Žürii koosseisu kuulusid Kirsti Raidma, Gerta Raidma ja Inta Roost. Publik hääletas ka oma lemmiku.

Tulemused:

Marie Urvik klaver Jalutuskäik Eesti külades õp V.Jeremjan, II VR I koht
Airon Kindlus Aigro klaver Kloostrimets õp M.Vurma, II VR III koht
Aleksei Voltšihhin kitarr Amazing flight K-M Parm II VR I koht, publiku preemia
Miia Saar klaver õp R. Maandi I VR III koht
Hanna Grete Rebane flööt ja kitarr Advendiaeg ,õp E. Hiiemaa III VR II koht
Kirke Vapper klaver Konnad soos, õp E.Seegel I VR II koht
Krõõt Arna; Gerda Tiisel Mälestus suvest, õpetajad S.Piho; K.Malm, II VR III koht
Over the rocks (Krõõt ja Gerda)
Edd`s Theme (Gerda Tiisel) klaver
The things that hide in the woods (Gerda)
Kook (Loona Raju 2.kl kannel, õp Laura Lindpere
Marta Pärn klaver Lained, õp M. Sinkel III VR III koht
Alvin Runge , flööt, b klarnet kitarr, Päikesetõus, õp  M.Maidre II VR II koht
Johannes Tubala,kitarr Karude rokilugu, õp J. Kuklin I VR I koht
Grete Johanna Korb 1. klass õp Kaarel-Mikk Parm
 

 

Tallinna V kitarriõpilaste konkurss 30.03 Tallinna Muusikakeskkoolis

02.04.2019

Korraldaja MTÜ Eesti Kitarriselts. 

Richard Raun – I koht, õp Peeter Ott
Oskar Treffner – I koht, õp Kaarel-Mikk Parm
Nicole Balta – II koht, õp Kaarel – Mikk Parm
Sten Erik Rooba II koht, õp Kaarel – Mikk Parm
Aleksei Voltšihhin – III koht, õp Kaarel – Mikk Parm
Ingmar Mattias Mikk – diplom, õp Juliana Kuklin
Saskia Kütt – diplom, õp Kaarel – Mikk Parm
Grete Johanna Korb – diplom, õp Kaarel – Mikk Parm
Aleksander Tõnurist – diplom, õp Juliana Kuklin

Palju õnne!

 

25. rahvusvaheline konkurss "Trompetitalendid 2019"

02.04.2019

Tallinn, 31. märts 2019 EMTA kammersaal

Kaarel Luikmel - III koht

Hendrik Tammsaar - diplom

Jakob Altnurme  - diplom

 

Palju õnne õpetaja Ivo Jürisson ja kontsertmeister Mai Ots!

 

 

02.04.2019 EML vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2019" KLAVER

25.03.2019 EML vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2019" TROMPET, MADALAD VASKPILLID

18.03.2019 EML vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2019" Flööt

12.03.2019 EML regionaalne konkurss "Parim noor instrumentalist 2019" tulemused KLAVER

11.03.2019 EML vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2019" KLARNET, SAKSOFON, OBOE


Arhiiv
  © 2010   Tallinna Muusikakool,  Narva mnt. 28,  10152 Tallinn       telefon: 6 485 819       e-post: info@mk.edu.ee