In English | Sisukaart | Täppisotsing
Avaleht
     >Avaleht 


Vastuvõtukatsete tulemused

10.06.2019

Tallinna Muusikakooli vastu võetud õpilased 2019 – 2020 õppeaastal

Vastu võetud õpilaste lastevanemate koosolek toimub 13. juunil kell 18.00 muusikakooli saalis.

Palun õpilaskoha kinnitamiseks saata kooli aadressile info@mk.edu.ee vastuvõtu avaldus digitaalselt allkirjastatuna 14. juuniks vastuvavaldus

Klaver
Anastasia Jiwani
Kadri Einpalu
Maria Rentel
Lenna Maamägi
Ferdinand Ainsar
Gregor Uuetalu
Mattias Perli
Ly Melody Reilent
Loore Kuusmann
Taaniel Rasmus Kažjava
Elisabet Torop
Tobias Mardisoo
Mirjam Olop
Karl Väinsaar
Abraham Joshua Andranikyan
Vivienne Elts
Henrii Männik
Aurelia Laidvee
Rachel Moskvich
Roosi Linda Sundja
Laura Kõrven
Sarah Krillo
Dmitri-Vladimir Sukhan
Peter Moskivch
Georg Rajasaare
Laura Ploom
Maria Elisabeth Staub
Milo Burvenich
Nele Jässi
Ulla Tauraite
Nicole Silin
Sofia Loreen Ilves
Mark Davidjants
Kertu Vislapuu
Maria Rüdiger
Alondra-Mia Roht

Viiul
Tristan Raidma
Monika Paugaite
David Topurov
Heloise Le Masne
Eliise Marii Nurmsalu
Anni Adele Kadastik
Elys Kretelle Kukk
Maarja Sprengk
Arabella Lina
Lydia Johanna Raudsepp
Stefani Jürgens
Liisi Rooba
Isabel Elysia Vesilind
Liliis Kiskonen
Britt Sohkin

Tšello
Tambet Niilus
Teele Hinno
Olivia Le Masne

Kitarr
Arp Poopuu
Eliise Kodi
Joosep Mardisoo
Aleksandra Jürgens
Catherine Ilves
Adele Hirmo

Akordion
Tristan Priisalm
Mirko Pihl

Löökpillid
Ingmar Sepp
Karl August Nurmetalo
Jonas Nurmsalu

Flööt
Juuli Mari Ruus
Evnika Gellert
Sigrid Siinmaa

Oboe
Karmel Elis Purje

Klarnet
Mirjam Siugus
Saskia Männamäe

Ulyana Orlova

Saksofon
Brait Pärnik
Kalle Raidma
Mairold Valk

Mariia Burova

Trompet
Robert Ojavere
David Varkki

Tromboon
Kaarup Elger Orumets


Ettevalmistusklassi soovitame:
Herta Pukk
Karolina Tint
Dina Šklovskaja
Kirke Järve
Simone Reichardt
Hermiine Sundja

Omaloomingu konkurss

17.04.2019

11. aprillil toimus omaloominguliste lugude esitlus. Žürii koosseisu kuulusid Kirsti Raidma, Gerta Raidma ja Inta Roost. Publik hääletas ka oma lemmiku.

Tulemused:

Marie Urvik klaver Jalutuskäik Eesti külades õp V.Jeremjan, II VR I koht
Airon Kindlus Aigro klaver Kloostrimets õp M.Vurma, II VR III koht
Aleksei Voltšihhin kitarr Amazing flight K-M Parm II VR I koht, publiku preemia
Miia Saar klaver õp R. Maandi I VR III koht
Hanna Grete Rebane flööt ja kitarr Advendiaeg ,õp E. Hiiemaa III VR II koht
Kirke Vapper klaver Konnad soos, õp E.Seegel I VR II koht
Krõõt Arna; Gerda Tiisel Mälestus suvest, õpetajad S.Piho; K.Malm, II VR III koht
Over the rocks (Krõõt ja Gerda)
Edd`s Theme (Gerda Tiisel) klaver
The things that hide in the woods (Gerda)
Kook (Loona Raju 2.kl kannel, õp Laura Lindpere
Marta Pärn klaver Lained, õp M. Sinkel III VR III koht
Alvin Runge , flööt, b klarnet kitarr, Päikesetõus, õp  M.Maidre II VR II koht
Johannes Tubala,kitarr Karude rokilugu, õp J. Kuklin I VR I koht
Grete Johanna Korb 1. klass õp Kaarel-Mikk Parm
 

 

Tallinna V kitarriõpilaste konkurss 30.03 Tallinna Muusikakeskkoolis

02.04.2019

Korraldaja MTÜ Eesti Kitarriselts. 

Richard Raun – I koht, õp Peeter Ott
Oskar Treffner – I koht, õp Kaarel-Mikk Parm
Nicole Balta – II koht, õp Kaarel – Mikk Parm
Sten Erik Rooba II koht, õp Kaarel – Mikk Parm
Aleksei Voltšihhin – III koht, õp Kaarel – Mikk Parm
Ingmar Mattias Mikk – diplom, õp Juliana Kuklin
Saskia Kütt – diplom, õp Kaarel – Mikk Parm
Grete Johanna Korb – diplom, õp Kaarel – Mikk Parm
Aleksander Tõnurist – diplom, õp Juliana Kuklin

Palju õnne!

 

25. rahvusvaheline konkurss "Trompetitalendid 2019"

02.04.2019

Tallinn, 31. märts 2019 EMTA kammersaal

Kaarel Luikmel - III koht

Hendrik Tammsaar - diplom

Jakob Altnurme  - diplom

 

Palju õnne õpetaja Ivo Jürisson ja kontsertmeister Mai Ots!

 

 

EML vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2019" KLAVER

02.04.2019

EML konkurss „Parim noor instrumentalist 2019“
Klaveri eriala vabariikliku vooru tulemused
30.-31. 03. 2019 H. Elleri Muusikakool Tartu

I B vanuserühm
Kirke Vapper – diplom, õp Elina Seegel

II B vanuserühm
Mattias Mell – II koht ja EMTA üliõpilaste eripreemia, õp Marina Sinkel
Charlton Leonhard Aigro – III koht, õp Marika Vurma
Loviise Truu – diplom, õp Viktoria Zeilja

III B vanuserühm
Madis Sikk – I koht ja EMTA üliõpilaste eripreemia , õp Riina Maandi/Terje Mäss
Kasper Joel Nõgene – III koht, õp. Maire Roovik

IV A vanuserühm

Darja Kisseljova – II koht ja EMTA üliõpilaste eripreemia, õp Marina Sinkel

Ksenia Gretšiškina – III koht ja diplom kohustusliku pala L. Viira „Rabamaastik“ parima esituse eest , õp Irena Truškina

V B vanuserühm
Marta Pärn – I koht, õp Marina Sinkel

V A vanuserühm
Nikita Fatejev – I koht, EMTA üliõpilaste eripreemia, diplom kohustusliku pala R. Pajusaar „Pikkade varjude päev“ parima esituse eest ja tasuta osalemine EMTA noorte pianistide suvekoolis Haapsalus, õp I. Truškina

Edukalt esinesid:
Ulrika Valeikaite I B vanuserühm, õp. Juta Targo
Polina Mazurenko III B vanuserühm, õp Irena Truškina
Säde Noormets III B vanuserühm, õp Heli Taar
Elea Adele Helena Vihalem III B vanuserühm, õp Maire Roovik

PALJU ÕNNE!

25.03.2019 EML vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2019" TROMPET, MADALAD VASKPILLID

18.03.2019 EML vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2019" Flööt

12.03.2019 EML regionaalne konkurss "Parim noor instrumentalist 2019" tulemused KLAVER

11.03.2019 EML vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2019" KLARNET, SAKSOFON, OBOE

11.03.2019 EML regionaalne konkurss "Parim noor instrumentalist 2019" tulemused TROMPET, EUFOONIUM


Arhiiv
  © 2010   Tallinna Muusikakool,  Narva mnt. 28,  10152 Tallinn       telefon: 6 485 819       e-post: info@mk.edu.ee