In English | Sisukaart | Täppisotsing
Avaleht
     >Avaleht  >Tallinna regiooni konkursside kokkuvõte 2018 


Tallinna regiooni konkursside kokkuvõte 2018

Konkursi Parim noor instrumentalist 2018 Tallinna akordioni eelvooru kokkuvõte 23.03, TMK akordioniõpilased

0 vanuserühm
Andres Tammiksaar - tubli osavõtt, õp Kristel Laas

I vanuserühm
I koht Annabel Võsa, õp Kristel Laas
III koht Karl Rigobert Siivelt, õp Aivi Tilk
III koht Mihkel Maadla õp Aivi Tilk
III koht Ellen Ingrid Aadamsoo õp Kristel Laas
III koht Liis Hartšenko õp Kristel Laas

II vanuserühm
I koht Mia Lee Kähri õp Aivi Tilk
III koht Vadim Poggi õp Aivi Tilk

III vanuserühm
II koht Artjom Ševtšenko õp Kristel Laas
III koht Carmen Linask õp Aivi Tilk

IV vanuserühm
II koht Olivia Anet Sõrmus õp Kristel Laas

Konkursi Parim noor instrumentalist 2018 Tallinna regiooni kandleõpilaste konkursi kokkuvõte 24.03 TMK õpilased

Loona Raju – II koht, õp Laura Lindpere
Annabel Kuljus – III koht, õp Malle Vihul
Hiie Pent – II koht, õp Anna-Liisa Eller
Anita Kelsi Rieberg – I koht, õp Malle Vihul
Liisa Pruuli – II koht, õp Malle Vihul
Marta Männiste – III koht, õp Anna-Liisa Eller
Marta Murd – III koht, õp Anna- Liisa Eller
Liisi Märks – II koht, õp Malle Vihul
Ida Künnap – I koht, õp Malle Vihul
Miriam Haava – III koht, õp Malle Vihul
Emma Loona Mängli – I koht, õp Malle Vihul

Parim noor instrumentalist 2018 Tallinna regiooni löökpillimängijate tulemused 29. märts Lasnamäe Muusikakoolis

I vanusegrupp
Karl-Martin Tombak – I koht, õp Kristjan Mäeots, km Maarja Vaitmaa

Parim noor instrumentalist 2018 Tallinna regiooni kitarrimängijate tulemused 28. märtsil TMKK-s
I vanuserühm
Diplom positiivse lavahoiaku eest: Scarlet Lämmergas, Tallinna MK,
õp Aleksandr Statsenko

II vanuserühm:
II koht: Oskar Treffner, Tallinna MK, õp Kaarel-Mikk Parm
III koht: Sten Erik Rooba, Tallinna MK, õp Kaarel-Mikk Parm
III koht: Artemi Zõrjanov, Tallinna MK, õp Aleksandr Statsenko
Diplom entusiastliku suhtumise eest: Andrius Kriščiūnas, Tallinna MK,
õp Aleksandr Statsenko
Eripreemia kohustusliku pala hea esituse eest: Luukas Nõlvak, Tallinna MK,
õp Peeter Ott

III vanuserühm:
III koht: Nicole Balta, Tallinna MK, õp Kaarel-Mikk Parm
III koht: Richard Raun, Tallinna MK, õp Peeter Ott

Palju õnne õpilastele ja õpetajatele! Edu vabariiklikel konkurssidel!

 

  © 2010   Tallinna Muusikakool,  Narva mnt. 28,  10152 Tallinn       telefon: 6 485 819       e-post: info@mk.edu.ee