In English | Sisukaart | Täppisotsing
Avaleht
     >Avaleht 


Vastuvõtt Tallinna Muusikakooli toimub 9. - 11. juuni

24.04.2020

musikaalsuskatsete alusel. Katsetele saab registreeruda elektrooniliselt 1. mai kuni 8. juuni

Vastuvõtu lehe link:

 

 

EML "Parim noor instrumentalist 2020" kandleõpilaste piirkondlik konkurss

09.03.2020

7. märtsil toimus Tallinna Muusikakoolis piirkondlik kandleõpilaste konkurss

Tulemused

O vanuserühm

Krõõt Kull I koht õp Ella Maidre

I vanuserühm

Ronja Kralik II koht, õp Laura Lindpere

Ellen Maria Rüütel diplom, õp Malle Vihul

Keira Kumari diplom, õp Malle Vihul

Loona Raju tubli osavõtt, õp Laura Lindpere

II vanuserühm

Hiie Pent diplom, õp Ella Maidre

Anita Kelsi Rieberg diplom, õp Malle Vihul

Lisa Pruuli tulbi osavõtt, õp Malle Vihul

III vanuserühm

Ida Künnap III koht, õp Malle Vihul

Liisi Märks tubli osavõtt, õp Malle Vihul

IV vanuserühm

Miriam Haava tubli osavõtt, õp Malle Vihul

Palju õnne!

 

 

EML "Parim noor instrumentalist 2020" akordioniõpilaste piirkondlik konkurss

25.02.2020

Parim noor instrumentalist 2020
Piirkondlik akordioniõpilaste konkurss 21. veebruar Lasnamäe Muusikakool

Tulemused

I vanuserühm
Robert Salum I koht, õp Mikk Langeproon

II vanuserühm
Liis Hartšenko II koht, õp Mikk Langeproon
Ivan Bratus III koht, õp Henri Zibo

III vanuserühm
Mia Lee Kähri I koht, õp Tiina Välja
Vadim Tomaso Poggi III koht, õp Tiina Välja

IV vanuserühm
Artjom Ševtšenko II koht, õp Mikk Langeproon
Carmen Linask III koht, õp Henri Zibo

Palju õnne!

EML "Parim noor instrumentalist 2020" kitarriõpilaste piirkondlik konkurss

20.02.2020

EML konkurss „parim noor instrumentalist 2020“
19.02 piirkondlik konkurss kitarridele

Tulemused
I vanuserühm

Grete Johanna Korb, õp Kaarel – Mikk Parm – II koht
Iris Rannala, õp Kaarel – Mikk Parm – III koht
Toomas Jallai, õp Kaarel – Mikk Parm – III koht
Johannes Tubala, õp Juliana Kuklin – diplom
Adele Hirmo, õp Aleksandr Statsenko – tubli osavõtt

II vanuserühm
Milene Cakmak, õp Kaarel- Mikk Parm – III koht
Saskia Kütt, õp Kaarel - Mikk Parm – diplom

III vanuserühm
Oskar Treffner, õp Kaarel – Mikk Parm – I koht
Sten Erik Rooba, õp Kaarel – Mikk Parm – II koht
Luukas Nõlvak, õp Peeter Ott – III koht
Artemi Zõrjanov, õp Aleksand Statsenko – III koht

PALJU ÕNNE!

EML "Parim noor instrumentalist 2020" löökpillimängijate piirkondlik konkurss

17.02.2020

14. veebruaril toimus Lasnamäe Muusikakoolis löökpillimängijate konkurss

I vanuserühm

Oliver Markus Born III koht, õpetaja Kristjan Mäeots, kontsertmeister Maarja Vaitmaa

II vanuserühm

Karl - Martin Tombak I koht, õpetaja Kristjan Mäeots, kontsertmeister Maarja Vaitmaa

Palju õnne!

17.02.2020 Omaloomingu konkurss

04.02.2020 LAHTISTE USTE PÄEV 9. MAIL KELL 14.00

16.01.2020 Ned Fermi meistriklass bigbandile 23.-24.01 Metodisti kirikus

16.12.2019 Tallinna Muusikakooli 4.detsembri pidulik juubelikontsert Estonia Kontserdisaalis I ja II osa

03.12.2019 EESTI KÕLA VIII


Arhiiv
  © 2010   Tallinna Muusikakool,  Narva mnt. 28,  10152 Tallinn       telefon: 6 485 819       e-post: info@mk.edu.ee