In English | Sisukaart | Täppisotsing
Avaleht
     >Avaleht 


Stuudium


LAHTISTE USTE PÄEV

 


Akordioni õppetooli kevadkontsert

 


Kontsert "Suve oodates"


Tulge muusikat õppima!

13.05.2024

IV Rahvusvaheline internetikonkurss "Laudate pueri"

15.04.2024

13. aprillil toimus noortele muusikutele Leedus, Kaunases IV Rahvusvaheline internetikonkurss "Laudate pueri".

Meie koolist osales konkursil kaks saksofoniõpilast.
 

Kalle Raidma saavutas 13.-15. aastaste kategoorias Grand Prixi!

Juhan Altnurme saavutas 10.-12. aastaste vanusegrupis I preemia!

Mõlema noormehe õpetaja on Valdur Neumann ning kontsertmeister Mai Ots.

 

Suured õnnesoovid Kallele, Juhanile, õpetaja Valdur Neumannile ja kontsertmeister Mai Otsale!

Rahvusvaheline akordionikonkurss "Naujene 2024" Lätis

10.04.2024

9. aprillil toimus Lätis, Daugavpilsis rahvusvaheline akordionikonkurss "Naujene 2024".

Meie kooli õpilane Robert Salum saavutas II preemia.

Roberti õpetaja on Mikk Langeproon.

 

Palju õnne Robertile ja õpetaja Mikk Langeproonile!

 

Konkurss "Trompetitalendid Tallinn 2024"

10.04.2024

6. ja 7. aprilli toimusid Rahvusvahelised trompetipäevad ja konkurss "Trompetitalendid Tallinn 2024" .

Meie kooli õpilane Alvar Kralik saavutas oma vanusegrupis II koha.

Alvari õpetaja on Ivo Jürisson ja kontsertmeister Piret Randal.

Palju õnne Alvarile, õpetaja Ivo Jürissonile ning kontsertmeister Piret Randalile!

 

"Parim noor instrumentalist 2024" vabariiklik lõppvoor tšello- ja kontrabassiõpilastele

08.04.2024

5. aprillil toimus Keila Muusikakoolis Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi "Parim noor instrumentalist 2024" tšello ja kontrabassi eriala vabariiklik lõppvoor.

Žüriisse kuulusid Peeter Paemurru, Teet Järvi, Siluan Hirvoja.
EMTA üliõpilasžürii: Ekke Rainer Arndt ja Kärt Rannik.
Tallinna Muusikakooli tulemused:
Tšello
B-KATEGOORIA
II VANUSERÜHM
III koht - Viktoria Vassiljeva, õp Ann Kuut, km Maarja Vaitmaa
III VANUSERÜHM
I koht - Teele Hinno, õp Ann Kuut, km Maarja Vaitmaa
IV VANUSERÜHM
I koht ja EMTA üliõpilasžürii diplom - Taavet Hollman, õp Maris Vallsalu, km Maarja Vaitmaa
II koht - Oleksandr Lebediev, õp Maris Vallsalu, km Maarja Vaitmaa
III koht - Ingmar Askur Erm, õp Ann Kuut, km Maarja Vaitmaa
A-KATEGOORIA
IV VANUSERÜHM
II koht - Arseni Kissin, õp Maris Vallsalu ja Leho Karin, km Maarja Vaitmaa
Palju õnne kõikidele võitjatele, õpetajatele Ann Kuut ja Maris Vallsalu ning kontsertmeistrile Maarja Vaitmaale!

01.04.2024 V Rahvusvaheline puhkpillimängijate konkurss "Wind Stars 2024"

25.03.2024 "Parim noor instrumentalist 2024" Tallinna regioonivoor tšello- ja kontrabassiõpilastele

25.03.2024 "Parim noor instrumentalist 2024" vabariiklik lõppvoor viiuli- ja vioolaõpilastele

22.03.2024 XXIII Eesti noorte tšellistide festival

18.03.2024 "Parim noor instrumentalist 2024" vabariiklik lõppvoor kandleõpilastele


Arhiiv
  © 2010   Tallinna Muusikakool,  Narva mnt. 28,  10120 Tallinn       telefon: 6 485 819       e-post: info@mk.edu.ee